Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 22,03%

Re: Wg NWAI DTP jest potencjalnym celem przejęcia

Zgłoś do moderatora
Może być też tak, że autorem pomysłu by zaprosić do stołu Amerykanów był poprzedni Zarząd. Bo to Zarząd przecież informował że Emitent prowadzi rozmowy. Według nowej informacji Zarząd nie prowadzi negocjacji i spółka w nich nie uczestniczy. Może to oznaczać że Paged chce przejąć kontrolę nad spółką albo też że zależy im na podbiciu ceny. Tak czy inaczej czeka nas interesująca rozgrywka, o ile PRA się nie podda i ogłosi wezwanie. W którą stronę pójdzie kurs?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.