Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,02 zł , zmiana od tamtej pory: 22,64%

Re: Wg NWAI DTP jest potencjalnym celem przejęcia

Zgłoś do moderatora
nie rozumiesz co mam na myśli
po artykule PB dtp poinformował o toczących się negocjacjach raportem espi
następnie w styczniu potwierdził, ze negocjacje są kontynuowane
w tych dwóch przypadkach informował o tym zarząd
teraz zarząd informuje, ze o niczym nie wie
nie było, żadnego infa, że zarząd został wykluczony z negocjacji tudzież, ze spółka dtp straciła podmiotowość w tych negocjacjach
wiadomo, ze to paged jest głównym rozgrywającym i on rozdaje karty, ale wydawało się, ze dtp jest stroną w tych rozmowach, widać, ze w trakcie negocjacji zarząd dtp, utracił pozycję - i w tym momencie powinni dać komunikat, że negocjacje trwają ale już bez udziału dtp - zrobili to teraz w sposób niedbały pod presją akcjonariuszy
tak czy inaczej ciekawi mnie czy data 6 luty ma jeszcze jakieś znaczenie w kwestii zakończenia rozmów
jak dla mnie to co się dzieje na kursie wskazuje, ze piłka cały czas jest w grze, a wykluczenie dtp może sugerować, że się dogadują.
trzeba wysłać zapytania do Paged by wyjaśnili co się dzieje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.