Dnia 2026-06-27 o godz. 16:25 ~darek napisał(a):
> .....jakoś gdy faktycznie byliśmy krzywdzeni haniebnymi wezwaniami po 8,35 zł tak nie wyli,jak teraz....
Wtedy ty byłeś od wycia 24h/7 ale się nie sprawdziłeś więc my przejęliśmy ten temat bo Ciebie przetósł