Darek, ja rozumiem, już to powtarzałeś setki razy. Ja pytam skąd Ty to wszystko wiesz? Ja się tu konsultuje z gośćmi którzy siedzą w od dekad na rynkach kapitałowych i nic z tego nie potwierdzają. Tak więc ciekawi mnie skąd się biorą te Twoje hipotezy