O to również pytałem i to nie jest prawda. To nie jest żaden “zysk” dla Orlenu, a zapis księgowy wymagany prawem. Płacisz poniżej wk masz jednorazowy zysk, płacisz powyżej - masz jednorazową stratę. Inaczej się nie da, ale moi rozmówcy wyraźnie mówią że to nie ma żadnego znaczenia dla wartości godziwej. Skąd Ty Darek wiesz inaczej?