Dnia 2026-06-26 o godz. 08:54 ptak1234 napisał(a):
> Wczoraj cham pion i spółki energetyczne podpisały jakąś umowę o Enerdze cisza ,co by wartości spółki nie podnieść
Jak Energa miała podpisać coś na lata, jak zaraz jako spółka giełdowa nie będzie istnieć.