Autor: ~ArchiwumX[77.236.18.*]2026-06-15 11:47
wartość godziwa to wartość od której zaksięgowanie okazjonalnych zysków jest niemożliwe,zatem to minimum wk grupy zatwierdzona/zbadana przez audytora i raportowana rynkowi
~darek, to jest definicja, a ty funkcjonujesz w swojej paranoicznej rzeczywistości i to od lat nie zauważając, że permanentnie dostajesz z liścia od codzienności
Ja się jeszcze nie spotkałem, żeby od definicji płaciło się podatek dochodowy?.
Wygrana sprawa delistingowa potwierdziła, haniebną "ustawkę", Skarb Państw - Orlen S.A. - Energa S.A..,
która pokrzywdziła drobnych akcjonariusz Energa S;.A. i niestety jest cały czas kontynuowana (pokrzywdzenie akcjonariuszy nadal trwa).