Wody w usta nabrał jakby wcześniej miesiącami nie pisał, że Orlen wypłaci dywidendę. Ale to u niego normalne - wcześniej tak pisał o wymianie, o wykupie, o tym, że Energii Orlen nie przejmie w całości bo Pomorze nie pozwoli. Wszystko z absolutną pewnością jak o dywidendzie. A potem zmiana narracji i coś innego z pełnym przekonaniem. Misjonarz, guru sekty. Tylko sekta co raz mniejsza. Ale to całe jego życie.