Dnia 2026-06-15 o godz. 09:46 ~Akcjonariusz napisał(a):
> Darek, ja rozumiem, już to powtarzałeś setki razy. Ja pytam skąd Ty to wszystko wiesz? Ja się tu konsultuje z gośćmi którzy siedzą w od dekad na rynkach kapitałowych i nic z tego nie potwierdzają. Tak więc ciekawi mnie skąd się biorą te Twoje hipotezy
z najprostszej logiki,tutaj nie trzeba wiedzy prawniczej a jedynie odrobina przyzwoitości,w innym wypadku inwestowanie na gpw taci jakikolwiek sens,bo "gruby"/wola polityczna danej opcji rządzącej zawsze może okraść szarego Kowalskiego,a chyba nie o to chodzi,gdy gpw ma odzyskać wiarygodność