Dokładnie rok temu -po wcześniejszym wybiciu do prawie 15zl akcje wyceniane były 11.88 Optymiści którzy nie sprzedali nawet teraz z ceną pp mają 18.8 tj + 57% Obecnie obserwujemy podobny dołek cenowy Czekamy bo nawet pesymistów tutaj brak Argumenty podawane przez płaczących nie są żadnymi obiektywnymi dowodami tylko głupimi trolla insynuacjami Czekamy bo coś zbyt dziwne ruchy orzeł wykonuje i to jest nasza nadzieja na zysk równie fajny jak rok temu Generalnie jest ok