bajki? kolego dzon, hcz to kolos na glinianych nogach, te nozki dzieki bogu ze stali wytapianej tam wlasnie od niedawna, sztucznie podtrzymywana przy zyciu firma poprzez niby to dzierzawe majatku i topienie glownie pieniedzy nie stali, nascie lub wiecej jeszcze lat temu ta huta skonczyla swoja dzialalnosc, od tej pory razem z wytopem stali topila swoich wlascicieli.
Te hute trzeba kupic ale za grosze kolego dzon, a nie za 200 baniek o ktorych piszesz.
200 baniek plus nastepne setki na odbudowe jej to w pakiecie trzeba sie zaopatrzec w sznur i poszukac trzeba zywotnego drzewa zeby galaz sie nie zlamala