uwazam ze dzialanie czy niedzialanie strony nie do konca jest w porzadku ale jesli naprawde chcesz objąć akcje ze swoich warrantow to zadzwoń do firmy do poraja, tam miła Pani da ci numer telefonu do pana brodeckiego, ten oto jegomość wysle ci na maila druki do wypelnienia, potwierdzi ci również twoją cene objęcia akcji, dosc prosta procedura. reszta to juz z gorki, wypelniasz dokumenty, przelewasz pieniadze i wysylasz dokumenty potwierdzonym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru do firmy, czekasz na kacje na swoim koncie, jak sie pojawia to sprzedajesz lub trzymasz dalej.
Naprawde nie ma sensu pisac o jakims celowym zniechecaniu warrantowcow do objecia akcji bo sama procedura jest dziecinnie prosta i latwa do opanowania, wadliwie dzialajaca strona internetowa nie jest przeszkoda do objecia i narzekania na swoj nieszczesliwy los.
mocarzy na walnym wtedy bylo sporo, masz racje