tak, nikogo poza ps holdco nie bylo
teraz kwestia objecia akcji za warrantow, ja jestem na tak, mam miesiac czasu na decyzje. w razie gdyby ktos chcial objac rowniez to druk jest do pobrania na stronie, dobrze byloby sie upewnic w firmie po ile masz, trzeba oczywiscie oplacic akcje i wypelnione dokumenty zlozyc skutecznie w firmie do dnia 22 lutego wlacznie