Warranty nie przysługiwały niestety za samą obecność na Walnym Cognora, lecz 10 lat temu trzeba było posiadać akcje Cognora na rachunku maklerskim w ilości co najmniej 10 tysięcy sztuk żeby otrzymać od Sztuczki chociaż 1 warranta, aby móc w przyszłości objąć akcje z warrantów po 4 PLN.
Obecnie żeby było jeszcze śmieszniej nawet strona internetowa Cognora nie działa. Czyli jakby ktoś nie daj Boże miał taki kaprys żeby chciał dziś wypełnić druki w celu objęcia akcji z warrantów których termin upływa 22 lutego br. to i tak tego zrobić nie może.
Chyba komuś bardzo zależy żeby maksymalnie utrudnić i zniechęcić drobnych do realizacji akcji z warrantów po 1,61 PLN.