niestety nie ma zadnego, mialem byc ja ale za pozno kupilem akcje zeby sie zapisac, kupilem kilka zeby wejsc i miec liste obecnych ale zonk, szkoda. zobaczymy co uchwala i czy ktos zglosi jakies ale do uchwał. Niemniej jednak wydaje sie ze oidpalenie warrantow to "obowiazek" warrantowiczow