Witam,
czy możecie mi wyjaśnić, za co przysługują te warranty? Czy dobrze rozumiem, że cena akcji jest ustalona na 1,61 dla wszystkich? Co się dzieje, jak ktoś nie obejmie akcji? Zostaje wtedy z wierzytelnością? Kiedy akcje będą dopuszczone do obrotu? W przeszłości akcje za warranty były obejmowane po różnych cenach (1,9x i chyba 1,6x) - od czego to zależało?