smieszne to w sumie jest ale warranty przyslugiwaly za obecnosc, plus pare zlotych, minimalna cena akcji jest ustalona na 1,61, najwyzsza cena objecia i po ktorej akcje byly obejmowane to 4pln. Jesli nie obejmiesz akcji to rzanaj wierzytelnosc nie bedzie ciążyła na tobie. ostatnie akcje objete z warrantow beda notowane najwczesniej pod koniec marca. Juz ci sie nie przyda informacja od czego zależaly rozne ceny objecia akcji