nie siej fermentu brutus. Ja juz mam druki do wypelnienia, faktycznie strona nie dziala juz ktorys tydzien, nawet informowałem o tym Krzysztofa Zole. druki dostalem na maila po telefonie do firmy. Pan Brodecki zajmuje sie szczegolami odnosnie warrantow itp.
Piasalem ze za obecnosc sie dostalo warranty i sie nie pomylilem. Zeby sie dostac na walne Brutus to wlasnie musisz miec akcje na koncie, w tym akurat konkretnym faktycznie trzeba bylo miec min 10 klockow akcji zeby dostac 1 warrant ale defakto obecnosc byla wazna