No pewnie - nie mam merytorycznego wykształcenia.
Za to wiem w przeciwieństwie do ciebie co to jest kapitalizacja i nie cwaniakuję, że do końca tygodnia będzie ileś tam.
Także inwestorze z (jedną) klasą co się rzadko mylisz wróć i doucz się trochę tych swoich definicji zanim zaczniesz kogoś pouczać.
A jeśli chodzi o rację, to się po prostu przekonamy. Kupiłem z zamiarem zarobienia. I tu jest jedyna racja która mnie interesuje - co najmniej 10% w ciągu roku na plus.
pozdro