Czy ty się zastanawiasz co ty w ogóle piszesz??? - Zaczyna wątpić. Może te Twoje rzadkie pomyłki biorą się z intuicji, a nie z przemyślenia?
Ten ktoś co - "ratuje kurs" jak piszesz inwestuje parę groszy za każdym razem. - Dla zabawy. to może być nawet zwykły inwestor (wtedy kosztuje to więcej 7 pln na raz). Wystarczy 50pln miesięcznie, żeby w ten sposób "ratować kurs".
Takie manewry widać na wielu spółkach chyba trudno określić na ich podstawie przyszłość.
pozdrawiam