Zaczalem skupowac akcje, oczywiscie w miare wolnej gotowki, od miesiaca, przy cenie 0,22zl.
Mam zamiar kontunuowac skup po obecnej cenie, poniewaz moj horyzont inwestycyjny w akcje tej spolki wynosi conajmniej 6 miesiecy, wiec nawet jak cena akcji spadnie chwilowo ponizej 0,20, to nie bede sie tym przejmowal.
Pozdrawiam:)