po pierwsze
emisja poszła na rozbudowę ok ale za czyje pieniądze
przed emisja Wtorkowski ogłosił że obejmie tylko część na resztę znajdując fundusz
wdm obiął trochę ponad 6% sypacz ma resztę
nie wiemy za ile Wotrkowski puścił resztę - nie musi komunikować
sypacz mógł to kupić za przysłowiową złotówkę a jak za 15 gr na starcie ma 50% 22gr-15gr
Wtorkowski by objąć całą emisję musiałby wyłożyc 3,5 mln !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drobni się zapisywali bo było duże dyskonto do rynku i zwietrzyli zarobek fiasko emisji było wykluczone - każdy umie liczyć
co tam jeszcze - masz pytania pyaj u mnie odpowiedzi masz gratis luga przejrzałem na wylot - lubię wiedzieć wszystko o swojej forsie
p y t a j !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!