Ale jakiej konfrontacji? Z kim, z Tobą? Przecież Ty sam prowadzisz ciągłą konfrontację z rzeczywistością zakładając regularnie nowe wątki na forum. Naprawdę przykro mi, że wszystko tak osobiście odbierasz ale co ja mogę na to poradzić. Konfrontacja, walka.... ale mi się trafił e-Warrior do dyskusji. :D
Ciufik chciał podjąć z Tobą merytoryczną dyskusję na temat działalności operacyjnej spółki to gdzie się schowałeś dzieciaku?
Ja rozumiem, że to objęcie nowej emisji to Twoja ostatnia deska ratunku ale jak widzisz jest to deska coraz bardziej namoknięta. Ja swoje argumenty na temat tego co się stało podałem, a Ty? Umiesz to sobie policzyć czy poprosisz forumowiczów o pomoc? Innych, nie mnie.