Ewaryst, od obrażania innych nie poprawi się wynik Twoich inwestycji. Dzieciaku...
A to co mam na myśli inni zobaczą sami w liczbach i bez żadnych wyjaśnień. Czy ci się to podoba czy nie. Zakładam że z dodawaniem i mnożeniem problemu nie mają.
Na spadki nie naganiem czy ja gdziekolwiek namawiałem posiadaczy do sprzedawania? Czy może sprzedaję po 100 akcji PKC żeby kurs wizualnie gorzej wyglądał? Gdzieś chyba nawet wręcz napisałem, że na dużych spadkach kupię te akcje. A uważam, że takowe nastąpią z dość wysokim prawdopodobieństwem. Czy może zabronione jest posiadanie takiej opinii?