no jeżeli uważasz że informowanie o tym że NE się nie powiedzie jest naganianiem na wzrosty lub jest obojętne z punktu widzenia inwestora, to ja się pytam czy rozmawiam z idiotą?
naganiaczu NE się udała a ty zaliczyłeś wielką wtopę, PUDŁO!!!!
Pytanie jest takie gdzie twoja rzetelność i wiarygodność???