Panowie co byście tu nie pisali, nie wiem jak się obrażali nawzajem
to obaj zdajecie sobie sprawę, że będzie można kupić po 6 i ja na to czekam
po 6 kupię parę akcji i zostawię na rok może dwa bo wcześniej mało prawdopodobny zarobek chyba, że zarobek jednego grosza was satysfakcjonuje
Pozdrawiam i odświeżę ten wątek za rok