Ja nie obstawiam aż tak niskiego kursu jak 0,05 zł. - na tym poziomie nie da się wygenerować sensownego obrotu. :) Natomiast nieco martwi mnie praktyczna niemożność przebicia 0,11 zł bez "współpracy" ze strony zarządu spółki.
Zobaczymy co będzie. ;-)