wtrącę się do dyskusji z pytaniem do bankiera: skąd wiesz ile z akcji ne trafiło w ręce osób powiązanych ze spółką? bo to, że napisałeś podczas zapisów, że na dzień dzisiejszy jest coś tam kilka %, to ja mogłem napisać wtedy równie dobrze, że wynosi to 90% i byśmy byli w takim samym stopniu wiarygodni... z rzetelnością ma to mało wspólnego...