Nie mam żadnego ubawu z ich nieszczęścia.
Jak już pisałem nie podoba mi się, że usiłują zepchnąć to swoje nieszczęście na innych, nowych inwestorów, naganiając na zakupy akcji spółki oraz publikując różnego rodzaju "para-infa" o świetlanej przyszłości spółki.
Sami zostali w tę spółkę w ten sposób "wrobieni" a teraz chcą to zafundować następnym.