bankierek napisał:
"Nie mam żadnego ubawu z ich nieszczęścia.
Jak już pisałem nie podoba mi się, że usiłują zepchnąć to swoje nieszczęście na innych, nowych inwestorów, naganiając na zakupy akcji spółki oraz publikując różnego rodzaju "para-infa" o świetlanej przyszłości spółki.
Sami zostali w tę spółkę w ten sposób "wrobieni" a teraz chcą to zafundować następnym."
Zapewniam cię że będziesz miał te słowa przed oczami kiedy będziesz się musiał tłumaczyć z kolejnej wpadki analitycznej. Wylądują na tej samej półce co wtopa z nieudaną NE, czyli na półce pod tytułem PUDŁO. Zapewniam cię!!!!!!!!!!!!!!!!!