Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: 1 061,54%

Re: To dopiero początek górki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-05-12 o godz. 08:52 ~edar napisał(a):
> Zgadzam się z PC.

Dziwne, bo ton Twoich wypowiedzi Twoich i PC jest diametralnie różny.

> Przecież Prezes mający 33 % akcji musiałby ogłosić wezwanie czego nie chce lub nie może zrobić. Wymyślił więc emisję dla zarządu czyli wiceprezesów i pracowników by zwiększyć kontrolę nad spółką.

Co to jest za paranoiczne myślenie? Czy naprawdę nie mieści Ci się w głowie, że można chcieć docenić i wynagrodzić ludzi, którzy na codzień budują firmę?

Gdybym chciał zwiększyć swoją kontrolę nad spółką to wymyśliłbym właśnie skup lub emisję z prawem poboru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,98% 30,20 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.