Czy to dlatego na forum zrobiła sie cisza, że wygrałem zakład ? Dla przypomnienia tym co nie wiedzą.Wczoraj pisalem ,ze dzis Tfone zakończy sesję w przedziale od -5 do - 7 % w co wiekszosc nie wierzyła.gdybym sie pomylił to bym zniknał z forum , ale jak pisałem wcziraj jeszcze ani razu sie nigdy co do spraw giełdowych nie pomylilem od ok.4 lat, a zakładow była cala masa.Najlepszy wygrany zakład to wygasanie kontraktow marcowych 2008.pomylilem sie o 0,01 % , a pisalem o tym 4 godziny przed zamkniecoem sesji.nawet sam Buffet tego tak pracyzyjnie nie przewidziałby.Chciecie wiedziec co jutro ? Trzeba poczekac do zamkniecia giełd w Usa.Oby nie zkonczyli + 1 % lub wyżej.