Nie ma żadnych wsparć.jak ma jebnąć to jebnie.Kiedys pisal i, że wig 20 niżej niż 3 tys.nie spadnie , bo było ok.3.800 pkt., a spadlo na 1.250 pkt.Glupota ludzka nie zna granic.W pędzie owczym ludzie gotowi oddac akcje za darmo , bo na tym polega psychologia giełdy.Giełga to nie jest gospodaraka ,bo u nas z nią dobrze, a nasza giełda spadla najmcniej na swiecie , a nawlolniej odrabia straty ,bo u nas są ludzie lękliwi jak niegdzie wiecej.Od mentalnosci graczy lub inwestorów najwiecej zależy.u nas w mediach ciagle naganiają na spadki i mamy tego efekty.