I co z tego ,ze obroty były duże ? Dużo sprzedawało.Tak tez można powiedzieć, a raczej tyle samo co kupowało.Wig 20 od 3 tys.pkt do ponad 3.800 pkt. też rósł przy duzych obrotach i większiś mówiła, że poleci jeszcze wyżej, a co było dalej to ci co to przeżyli wiedzą.