ja tam mam swoją strategię i ją się kieruję ;) jak kiedyś brałem pod uwagę to co inni powiedzą czy gdzieś coś przeczytałem to marnie na tym wychodziłem. Od kiedy liczę tylko na siebie i podejmuję decyzje nie patrząc na to co inni piszą znacznie lepiej na tym wychodzę;) ba już moja intuicja tak wiele razy mi świetnie podpowiadała, a ja jej nie słuchałem i niestety ileż to ja razy żałowałem, że się sam siebie nie słucham... a teraz jest inaczej, a na forum to tylko toczę rozmowę ;)