fakt, że tak można powiedzieć, ale jak na tą spółkę to było coś ANORMALNEGO, gdyż średnia tutaj przypadała w okolicach 27tys na sesję, a ten gniot poprzednio tylko pod infa albo raporty się ruszał. Ja tam nie wieżę w te wparcia i inne pierdółki, ale jak coś zaczyna być na rzeczy to pojawiają się właśnie obroty, nie wiem ale to by sygnalizowało coś, a może i nic ;)