tu się zgodzę, że futy są ważne, ale wczoraj były na zielono cały dzień i nic WIG był przez większą część dnia na minusie, dopiero na koniec ruszył, ale niewiele, a co do spółek że ludzie wywalają nawet za bezcen no cóż bywa ta i na to nie mamy wpływu, choć jak tu na tfonie wszystko jest bardzo poukładane, ale zainteresowania spółką brak.... a co do prognozy -5 -7 to była by masakra, sądzę że aż tak źle nie będzie. Bo powiedz mi dlaczego niby od tak sobie wykręcają 310 tys obrotu? i żadnych informacji nie ma? poprzednio to trzeba było raportu i ledwo 170 tys wykręcili, a wczoraj prawie 2x tyle pod nic? żadnych inf typu umowa z centernetem. Dla mnie to stanowi zagadkę, a śledziłem notowania wczoraj i nikt nie pompował, natomiast dobierał od niecierpliwych w okolicach 5.2