to nie leszczyna ucieka, to wczorajszy grubas się wycofuje, ładna podbitka (przerzucanie papieru z rachunku na rachunek),
a teraz czasami coś skubnie do góry żeby inni ustawiali się parę groszy niżej na K i oddawanie mającym nadzieje na wzrosty...
tak jest co jakiś czas na TFO, pewnie aż do wyników za III kw.