Jeżel iUsa bedzie dalej mocno rosło z małymi korektami to u nas wig 20 bedzie spadal.jedyna nadzieja to ,że usa będzie spadać po ok.2-3 % , a nastepnego dnia będa pokzaywać futy na zielono.nasza gielda wtedy najmocniej rośnie.wystarczy myślą siegnac w przeszlosc.pisal i ,ze bedzie u nas zwała , bo stany - 3 %, a tu nagle u nas + 2 lub 3 % i zdziweieni , a nie patrzą na futy , bo są debilami.Jezeli tak sie nie stanie to mozemy w pazdzierniku spaśc w okolice 1900 pkt.na wigu 20 lub nieco nizej.