Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona www PAH

Zgłoś do moderatora
Rozumiem, że brak rzetelnej informacji powoduje pączkowanie różnych teorii mniej lub bardziej nieprawdopodobnych.
Brak wiedzy generuje wiele teorii spiskowych. Tak to działa, szczególnie w internecie.
PAH nie może publikować informacji, które posiada. Nie może publikować działań jakie podejmuje na drodze sądowej. Powinno to być zrozumiałe i oczywiste dla każdego rozsądnie myślącego człowieka. Gdyby PAH był grupą "słupów" nieposiadających akcji to nie miałby możliwości zwołania NWZA. PAH walczy o Walne od około trzech lat. System "prawa" w Polsce jest tak skonstruowany, że jednym lipnym pisemkiem można dokonać wieloletniej obstrukcji uprawnionych akcjonariuszy w dochodzeniu swoich praw korporacyjnych. Prawo akcjonariuszy posiadających 5% kapitału akcyjnego do zwołania Walnego jest mitem. Rzeczywistość o tym przekonuje. PAH będzie walczył do końca. Jaki ten koniec będzie nikt dzisiaj nie ma pewności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.