Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona www PAH

Zgłoś do moderatora
To nie jest takie dziwne. Była informacja na forum, że osoby, która była odpowiedzialna za www już nie ma w PAH (post dre222 z tego wątku https://m.bankier.pl/forum/temat/8586173 )
Może nie było innej osoby, która byłaby w stanie to ogarnąć.
Ja, aż tak bardzo się nie dziwię temu, że ludzie z PAH nie udzielają się na forum. Z kim mieli by rozmawiać i na jaki temat? Z Jogim, Er? W sądowej sprawie dotyczącej NWZA wszystko się przedłuża w nieskończoność. To z pewnością irytuje i zniechęca osoby z PAH do udzielania się na forum. Nie rozumiem tylko jaki oni mają plan, bo wielokrotnie już o tym pisałem, że do udziału w NWZA potrzebny jest dokument akcji. Bez tego trudno przeprowadzić NWZA, więc czemu służy ta walka o NWZA w sądzie jeśli jednocześnie nie walczy się o wydanie dokumentów akcji. Może też są obawy o to, żeby nie napisać na forum czegoś, co nie powinno być napisane. Myślę, że ktoś z Hawe monitoruje to forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.