Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona www PAH

Zgłoś do moderatora
@starynowy
Prośba o precyzyjne wypowiedzi, bo z powyższego wpisu można snuć jakieś teorie spiskowe.
"Musiała", bo np. hosting był wykupiony na Pana Sławka i wygasł, czy musiała, bo zawierała jakieś treści, które się komuś nie podobały. Słowo "musiała" brzmi podejrzanie.
Podobna uwaga do wpisu lex200h, który napisał, że nie został przyjęty do PAH. Nie wiemy dokładnie kiedy to było, bo jeśli już po utworzeniu PAH, to może po prostu było to skomplikowane pod względem formalnym. Może miałeś niewielki pakiet i nie chcieli się rozdrabniać, bo niewielka liczba akcji nie zmieniała znacząco procentu udziałów, ale w razie czego przy podejmowaniu jednogłośnych decyzji należało takiego drobnego uwzględniać. A wiadomo, że w wąskim gronie łatwiej dojść do consensusu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.