Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona www PAH

Zgłoś do moderatora
Wyobrażacie sobie taką sytuację, że prezes sam zakłada PAH na słupy i wciąga w to niczego nieświadomych akcjonariuszy, żeby mieć akcjonariat pod kontrolą i ewentualnie wyciągać informacje od Makucia i ARP udając, że PAH jest ich sprzymierzeńcem? Po powstaniu PAH, drobni w mniejszym stopniu podejmowali inicjatywy, bo myśleli, że PAH wszystkim się zajmie. To byłby niezły Matrix. Z resztą, prezesowi wystarczyłby jeden drobny w PAH, który robiłby za kreta i wtedy można sobie w sądzie wojować o NWZA do woli, bo prezes ma przygotowane przez prawnika odpowiedzi na piśmie zanim jeszcze zostaną zadane pytania. ARP musiałaby chyba zlecić ABW prześwietlenie całego PAH, pod kątem tego kto jest prawdziwym inwestorem, a kto założył rachunek tylko po to, żeby wejść do PAH i mącić.
Z drugiej strony PAH podejmował realne działania, składał pozwy itp., więc wolę wierzyć, że są tam prawdziwi akcjonariusze.
W zawiadomieniu o powołaniu PAH jest wymieniona Aleksandra Niedziałek - radca prawny. W google jest taka osoba i jest związana z Łodzią. Czy to ta sama osoba? Znowu jakiś dziwny przypadek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.