Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona www PAH

Zgłoś do moderatora
Ja zrezygnowałem z udziału w PAH w momencie, gdy trzeba było dać pełnomocnictwo na słowo honoru? Byłem w pierwszej 10-tce jak było 5,14%, 9 lipca 2016. Proponowałem wtedy spotkanie tej grupy akcjjonariuszy, żeby ustalić szczegóły i uwiarygodnić PAH, Niestety do tego nie doszło, zorganizowano niezależne forum, byłem tam chwilę, ale atmosfera mnie przerosła, bałem się jakiejś pułapki? Dzisiaj, trochę żałuję ale z tego co się dzieje, może to była pułapka? Jestem jednym z pierwszych, którzy jak ps Falenta, pan Sławek, którzy podjęli temat? Pan Sławek był, jest szefem PAH? Nie mam dużo ale boli mnie taka bezkarna kradzież! Tyle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.