Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona www PAH

Zgłoś do moderatora
Chyba nie ma sensu wklejać korespondencji. lex200h doprecyzował i teraz rzeczywiście wygląda to dziwnie, bo miał dość dużo akcji, a informacja o powołaniu PAH została opublikowana dopiero 18.10.2016. Nie wiem, może jeden na drugiego patrzył wilkiem i nikt nikomu nie ufał. Tak samo, jak teraz możemy sobie wierzyć na słowo, bo nawet wklejanie nic nie daje, bo wszystko można w paincie narysować.
Co ciekawe w necie można było przeczytać, że PAH miał nawet ponad 9% https://www.biznesradar.pl/a/21094,porozumienie-akcjonariuszy-hawe-liczy-ze-syndyk-skupi-sie-na-odzyskaniu-majatku

W momencie powstawania mieli chyba 5,14%, a w aktach sprawy o zwołanie NWZA jest informacja o 6,71% należących tylko do 14 spośród 31 członków PAH, więc widać, że dokupywali już po utworzeniu porozumienia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.