Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -95,83%

Re: strategia

Zgłoś do moderatora
dobrze to ująłeś,,ja mam w mewce dużo kasy zainwestowanej ale cóż nie łudzę się już ,obligi nie wykupione,strategii nie ma ,kurs -szkoda gadać,kara knf,spółka nwet już sobie nie zadaje trudu by tłumaczyć dlaczego nie podali infa o wykupie obligów na czas,co z rzekomą strategią podawaną od conajmniej roku,czarodziejskie chwyty w słupkach w sprawozdaniach,,ostatni wiatrak jaki tu pamiętam to z 01,2 czy 0,13 na 0,18 i wielkie obroty a później już opad i tak leżymy i kij wie co dalej z tą padaką,,dla mnie powinni ściągać z giełdy takie spółki,,tu się nic nie dzieje,,tak jak regnon króla a dawny Pronox,,bajki panie ,jeszcze raz bajki-cygara,rum i nie wiadomo co jeszcze wymyśla,,a na niektórych spółkach byli też szejkowie--karki i spółka,,ale chyba inżyniera patra i Damianka nikt nie przebije ,,rysia sen o ropie zgubił,kostrzewa nie dał rady uratować dssu- a też piękne bajki opowiadał,solorz naijał jaka to świetlana przyszłość jest dla midasa i w tym czasie wypuszczał miliony akcji w rynek,patro slity ,resplity,,bananówka to piękny twór -w majestacie prawa wyciągają kasę od nas manipulując kursami akcji jak chcą,,,pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.