Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -95,83%

Re: strategia

Zgłoś do moderatora
A dlaczego ty perfidnie naganiasz na kupno typując konkretne wzrosty 0,15zł na konkretny dzień piątek 13 lutego?
Kogo ty chciałeś na to nabrać, chłopie?
W każdym niemal poście piejesz, jaka to uśpiona rakieta, raz poleci na 0,15zł a innym razem już piszesz że na 0,20zł, a ani razu jeszcze nie miałeś odwagi odnieść się do suchych faktów wyliczonych przeze mnie lub przez kolegę "mewa" o braku ZWZ.

Słucham, masz jakieś MERYTORYCZNE argumenty czy tylko będziesz posądzał innych o naganianie na sprzedaż, podczas gdy sam perfidnie naganiasz na kupno. A kurs ciągle nie może znaleźć dna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.