Dnia 2020-06-05 o godz. 20:08 ~Longterm napisał(a):
> Inwestuję w SimFabric od debiutu od początku kwietnia od poziomu 10 zł i analizuję w zasadzie wszystkie rzeczy z nią związane i
> Dlaczego uważam, że dalej będzie rosło i dlaczego osiągalny jest pułap 100 zł/akcję: 1. SimFabric stał się spółką technologiczną
> > Polecam również dzisiejszy artykuł na StrefaInwestorow, w którym znajduje się sporo powyższych informacji:
linkMerytoryczny post, rzetelna informacja z którą się Pan dzieli.Pomocna wiedza - dziękuję.Szacunek i życzę sukcesów. Na PLW jest tak pomocny Mario