Piękna analiza. Twoje wypowiedzi są na prawdę na wysokim i rzeczowym poziomie. Dla laika, jakim jestem, to Wielka pomoc. Wszedłem tu niedawno, za 20pln. Trochę wcześniej poczytałem i stwierdziłem, że spółka dobrze rokuje. A co myślicie o Forever Enter... ? Ostatnio dobre wieści się tam też pojawiły. Liczę również na Ultimate. Małe pakiety mam także w Red Dev, Drageus. Poza tym biotech ale to inna bajka. Ciekawe czy Forever E wybije się podobnie jak Sim.