Przytaczam juz to co dzisiaj pisalem...
No cóż moim zdaniem patrząc przez ostatni tydzień na obroty codziennie po 3 mln i wyzej mamy tu fundusz ktory skupuje akcje , jako ze nie ma jeszcze 5% nie musi
sie nie ujawnić...
Leszcze ktore tu w większości sa nie zrobia takiego obrotu , a ze akcji bardzo malo w obrocie stad codzienne zwyżki z bardzo szybkimi korektami w srodku sesjii